На Львівщині розшукують 21 нелегального мігранта

СуспільствоОрися Шиян, 15 грудня 20153130

Протягом цього року у Львівській області виявили та примусово повернули додому 135 іноземців, які порушили міграційне законодавство. Щодо 2 іноземців-порушників прийняли рішення про примусове видворення з нашої держави.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДМСУ у Львівській обл., іноземець, що порушив закон, має добровільно покинути межі нашої держави у термін від 1 до 30 днів. Якщо визначений термін перебування порушується, через суд приймають рішення для примусового видворення таких осіб за межі держави.

За інформацією Прикордонної служби України, 21 іноземець-порушник, який зобов’язався виїхати за межі України, не покинув територію нашої держави.

«Перевірка виявила, що за адресами тимчасового перебування вони відсутні, місце їх перебування нам невідоме. Ми надіслали листи-повідомлення у всі територіальні органи ДМС України про виставлення на зазначених іноземців контролів та у разі їх виявлення вжиття заходів відповідного правового реагування», – зазначив завідувач сектора протидії нелегальній міграції ГУ ДМС України у Львівській області Олег Сало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук