На Львівщині скасували етнофестиваль через війну на сході

На Львівщині скасували етнофестиваль через війну на сході

Організатори ентнофестивалю «Підкамінь», який щорічно проходить неподалік м. Броди, що на Львівщині, заявили про те, що в цьому році скасовують свято через загострення ситуації на сході України. Натомість, вони просять всіх любителів фестивалю пожертвувати кошти, які вони витрачали на захід, для українських бійців на сході.

Про це йдеться у заяві організаторів, розміщеній на сторінці фестивалю «Підкамінь» на Facebook.

Етнофестиваль «Підкамінь» проводиться на Львівщині упродовж семи років і за цей час він встиг стати одним з найвідоміших та найвідвідуваніших музичних заходів. Однак в цьому році, за словами оргкомітету, «організація масштабного фестивального дійства, яким став за останні роки Підкамінь, є не на часі».

«Кожна гривня, котра йшла раніше від жертводавців на фестиваль, є вкрай затребуваною на сході. Ми віримо, що значна кількість минулорічних учасників сьогодні зі зброєю борються супроти терористів», – йдеться у заяві.

Також організатори висловили подяку усім музичним гуртам, котрі подали заявки на участь у фестивалі. Водночас вони пообіцяли, що у наступному році відновлять фестиваль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук