На Львівщині сьогодні до –15°С, ожеледиця і хуртовини
Сьогодні, 27 грудня, у Львівській області на дорогах ожеледиця, вночі та вранці сніг.
Про це ZAXID.NET повідомили у Головному управлінні МНС України у Львівській області.
В області хмарна погода з проясненнями. Вночі та вранці часом сніг, вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний з переходом на північно-східний 7-12 м/с, слабкі хуртовини. Температура повітря вночі –7… –12º морозу, при проясненнях місцями до –15º морозу, вдень –3…– 8º морозу.
Окрім цього, на ранок 27 грудня пропускна спроможність на автошляхах Львівської області підтримується підприємствами "Львівоблавтодор". Покриття на дорогах державного значення – мокре, місцевого значення – місцями засніжене.
Орявський та Івашківський (Латірський) перевали – покриття мокре, сніг. Температура – 8°С. Працює: 13 чол. та 11 од. техніки.
Ужокський перевал – покриття мокре, невеликий сніг. Температура 12°С. Працює: 6 чол. та 3 од. техніки.
Проїзд на автошляхах забезпечено.