На Львівщині стартував Європейський Тиждень велотуризму

Головні новини за 13.07Юлія Девда, 13 липня 2015, 17:13 425 0

Європейський Тиждень велосипедного туризму вперше проходить в Україні. У спортивному заході візьмуть участь понад 350 учасників із 12 країн світу. Наймолодшому – 9 років, а найстаршому – 81. За десять років свого існування його організатори перетнули межі Євросоюзу та облаштували табір у Жовкві.

Таку подію проводять щороку і кожного разу – в іншій країні, яка входить до Міжнародного Альянсу Туристів. Так велосипедисти знайомляться з найвизначнішими місцями, культурою, звичаями та побутом місцевого населення.

«У 2012 році Україна стала членом Європейського Союзу велосипедного туризму, тому нам запропонували вибрати рік, коли б ми могли провести такий захід. Нам пропонували 2014-ий, але була пересторога того, через складну ситуацію в Україні не встигнемо організувати, тому вибрали 2015-ий», – каже голова оргкомітету з проведення ХІ Європейського Тижня велотуризму Тарас Пахолюк.

Однак і цьогоріч через неоднозначне становище в Україні участь у Європейському Тижні візьмуть менше велосипедистів, ніж минулі роки, коли їхня кількість перевалювала за тисячу.

Базовий табір разом з офісом облаштували у Жовкві. Щодня веломандрівники, залежно від своєї витривалості та досвіду, обиратимуть маршрути різною протяжністю: 30-40, 60-70 та 90-120 кілометрів. Вони пролягатимуть повз містечка Магерів, Белз, Кам’янка-Бузька, села, в яких ще збереглися дерев’яні церкви. Мандруватимуть й екологічними стежками Яворівського національного парку, а також побувають і в самому центрі Львова.

«Головна мета, окрім пропаганди здорового способу життя, – це міжнародні контакти між велотуристами інших країн, аби вони виїжджали з одної країни в іншу і завжди мали де знайти підтримку, щоб вони не почувалися чужими в іншій країні», – каже Тарас Пахолюк.

Новими маршрутами європейці мандруватимуть до 19 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук