На Львівщині створять центри денного перебування для дітей з особливими потребами

СуспільствоОрися Шиян, 5 серпня 20164570
Навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая у Брюховичах

Восени 2016 року на Львівщині запрацює мережа освітніх соціально-культурних центрів для дітей з особливими потребами. Це буде перший в Україні пілотний проект денного перебування для дітей-інвалідів, створений у співпраці влади та громадськості.

Центри створять з ініціативи громадських організацій, що займаються дітьми з особливими потребами та підтримки Львівської облдержадміністрації. За словами керівника апарату Львівської ОДА Маріанни Вільшинської, перші такі центри планують відкрити на базі навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая (в минулому спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104 у Брюховичах) та у приміщенні Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Марії Покрови (вул. Личаківська, 35 а), повідомляє прес-служба ОДА.

«Особливі дітки після школи фактично залишаються один на один із батьками, котрі рідко можуть кваліфіковано надати увесь спектр послуг, яких потребує дитина-інвалід. Та й взагалі процес здобуття знань для них є достатньо складним. І власне мережа центрів денного перебування дозволить звільнити руки батькам, адже їхні діти зможуть проводити весь позаурочний час з кваліфікованими фахівцями», ― зазначила Маріанна Вільшинська.

Ці заклади, зокрема, будуть формувати вміння дітей з особливими потребами, розвивати їхні інтелектуальні та творчі здібності, проводити реабілітацію та оздоровлення.

Батьків, які виховують дітей з інвалідністю, закликають зголошуватися для запису у групи денного перебування у вказані заклади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук