На Львівщині створять туристичний шлях «Гео-Карпати»

Наталія Зубрицька, 5 лютого 201311591
Карпати

Нещодавно представники Департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА взяли участь у семінарі, присвяченому створенню геотуристичного шляху «Гео-Карпати».

Метою проекту «Гео-Карпати – українсько-польський туристичний шлях є охорона геоспадщини та раціональне використання туристичного потенціалу на українсько-польському пограниччі. Серед головних завдань, які передбачають реалізувати, є інвентаризація геотуристичних об’єктів на території досліджень та об’єктів інфраструктури (нічліжних, гастрономічних), обґрунтування та ознакування геотуристичного шляху, просування геотуристичного продукту на українському та міжнародному туристичних ринках.

Окрім того, заплановано здійснити низку освітніх та популяризаційних акцій, скерованих на забезпечення функціонування цього туристичного шляху. Зокрема, підготувати провідників для обслуговування геотріпу, провести навчальні поїздки викладачів та студентів спеціальностей «Геологія», «Географія», «Туризм» та семінари для представників туристичного бізнесу та громадських туристичних організацій.

Також планують виготовити фотоальбом «Магічні Карпати», путівники, картографічні матеріали, створити Інтернет-портал «Гео-Карпати», на якому будуть представлені перебіг шляху з описом геотуристиних атракцій та туристична інфраструктура.

Довідка

Транскордонний проект «Гео-Карпати – українсько-польський туристичний шлях» (2012-2013 роки) виконують в рамках Програми транскордонної співпраці Польща – Білорусь – Україна на 2007 – 2013 роки за підтримки Львівської ОДА.

Розробниками проекту виступили Львівський національний університет імені Івана Франка та Вища технічна школа в Кросно (Республіка  Польща).

Зазначимо, геотуристичний шлях протяжністю понад 700 км трасуватиметься гірськими масивами Кросненського, Перемишльського підрегіонів (Підкарпатське воєводство Республіка Польща), а також триторіями Львівщини та Івано-Франківщини. На цьому шляху мають розмістити 28 інформаційних щитів з описом найважливіших геотуристичних атракцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук