На Львівщині вдвічі зросли обсяги здачі в експлуатацію житла

У січні-червні у Львівській області прийнято в експлуатацію 398,1 тис. кв м загальної площі житла, що у 2,1 раза більше, ніж за відповідний період попереднього року. У розрахунку на тисячу мешканців Львівщини було збудовано 157,9 кв м загальної площі житла, натомість, у січні-червні 2013 року – 74,2 кв м.

За рахунок грошей держбюджету прийнято в експлуатацію 1,2 тис. кв м загальної площі житла, що становить 0,3% від загального введення, повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Упродовж січня-червня цього року прийнято в експлуатацію 1096 нових житлових будинків, з них 1050 – одноквартирних та 46 – з двома і більше квартирами.

Значно зросло прийняття в експлуатацію багатоквартирного житла. У будинках з двома та більше квартирами здано в експлуатацію 132,7 тис. кв м загальної площі житла, тоді як у січні-червні минулого року – 22,9 тис. кв м. Дві третини загальної площі житла припадає на одноквартирні будинки, переважно приватні будинки садибного типу, введення яких збільшилось на 64,2%.

Окрім того, у І півріччі цього року населенням збудовано 51 дачний та садовий будинок загальною площею 7,6 тис. кв м, що на 9,1% менше, ніж у січні-червні 2013 року.

Майже дві третини введеного в експлуатацію житла збудовано у містах – 257,6 тис. кв мзагальної площі. Порівнянно з січнем-червнем минулого року його обсяги збільшились у 2,2 рази. У сільській місцевості було введено 140,5 тис. кв м, що вдвічі більше, ніж за відповідний період попереднього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук