На Львівщині визначили 12 довгобудів для переселенців

На Львівщині переселенців зі Сходу та Криму планують забезпечити житлом завдяки завершенню ремонту довгобудів. Уже визначено 12 таких об’єктів, де ремонт можна завершити у короткі терміни.

На розгляд представників громадських організацій подано перелік об'єктів незавершеного будівництва з метою введення в експлуатацію житла і подальшого поселення внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимир Лаврін, передає прес-служба ЛОДА.

«Львівщина – одна з найбільших областей України за кількістю об'єктів незавершеного будівництва. У нас близько 900 довгобудів, а це заморожені капіталовкладення. Ми визначили 12 таких об'єктів, де можна завершити будівельні та ремонтні роботи в короткі терміни, залучивши благодійні кошти наших європейських партнерів, з якими переселенці досить тісно співпрацюють. Згодом, коли мешканці східних областей і Криму зможуть повернутися до рідних домівок, таке житло можна буде використати в області як соціальне», – зазначив Володимир Лаврін.

Окрім того, обласна влада для переселенців розглядає Радехівський і Перемишлянський райони під будинки та земельні ділянки для ведення господарської діяльності.

«Переселенці готові взяти землю для сільськогосподарських робіт чи фермерства. Потрібно лише створити сприятливі економічні умови для ведення підприємницької діяльності, зокрема для вирощування ягід, фруктів», – додав Володимир Лаврін.

Загалом на Львівщині перебуває понад 10 тисяч офіційно зареєстрованих тимчасово переселених людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук