На Львівщині забудовник незаконно захопив землю біля озера Задорожного

Під час перевірок із залученням органів контролю прокурорами Львівської області виявлено незаконну забудову та самовільне захоплення земельних ділянок у водоохоронній зоні водойми «Задорожне» на території Миколаївського району.

Про це інформують речники прокуратури Львівської області.

За вказаними фактами порушено кримінальне провадження за ст.356 та ч. 2, ч. 4 ст.197-1 КК України - самоправство, самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво.

У відомстві акцентують, що вказані порушення вже були підставою для вжиття заходів прокурорського реагування. Однак, посадовцями органів державної виконавчої служби не вжито жодних заходів до виконання рішень судів, постановлених за позовами прокуратури, про звільнення згаданої території водойми «Задорожне» та демонтаж самочинно зведених об’єктів. 

Відповідну правову оцінку діям цих службових осіб буде надано у межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 382 КК України - невиконання судового рішення. 

Окрім цього, згадана перевірка засвідчила, що протиправне захоплення згаданої території є, у тому числі, наслідком бездіяльності Миколаївської районної державної адміністрації, яка самоусунулась від вжиття заходів для винесення в натуру меж прибережної захисної смуги.

З метою усунення цих порушень та притягнення винних посадових осіб до відповідальності прокуратура внесла подання на адресу голови райдержадміністрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук