На Львівщині закуплять 200 доз дорогого медпрепарату для недоношених дітей

Головні новини Львова 08.12Оксана Лабойко, 8 грудня 2015, 18:01 544 1

Львівська обласна рада виділила 800 тис. грн на закупівлю спеціального медпрепарату для передчасно народжених. Йдеться про дороговартісні уколи «Куросурф», які лікарням мала б закуповувати держава. Цьогорічні запаси в області вже закінчилися і батьки змушені купувати ліки самі.

За виділені гроші придбають близько 200 доз медзасобу для обласної клінічної лікарні. А профінансують закупівлю препарату завдяки зменшенню видатків на обласну програму підтримки органів виконавчої влади. Ці ліки життєво важливі для малюків, у яких є проблеми з органами дихання.

«Коли в дитинки не відкриваються легені, щоб вона почала самостійно дихати, їй вводять медпрепарат «Куросурф». Зазвичай, одній дитинці потрібно два такі уколи. Один же коштує 14-16 тис. грн. Тобто для багатьох сімей це дуже великі гроші. А ми, зменшивши видатки на Програму підтримки органів виконавчої влади, зекономили 2,6 млн грн, тому можемо зараз профінансувати закупівлю цих уколів», – розповів заступник голови бюджетної комісії обласної ради Іван Собко.

Як повідомив головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка, запаси «Куросурфу» в лікарні закінчилися ще в червні. Закупленого медпрепарату, прогнозує він, вистачить приблизно на півроку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук