На Львівщині засудили іноземця, який хотів переправити в Євросоюз 5 в’єтнамців

На Львівщині засудили іноземця, який хотів переправити в Євросоюз 5 в’єтнамців

Жовківський районний суд на 1 рік умовно засудив громадянина Бангладешу, який організував переправу п’ятьох в’єтнамців через український кордон до Польщі.

Наприкінці березня цього року іноземець, орієнтуючись за допомогою електронних карт, довіз 5 нелегалів до польського кордону. Перехід планували у ніч на 1 квітня поблизу села Ковалі Жовківського району – у місці зі зручним доїздом та віддаленістю від великих населених пунктів.

На території Польщі в'єтнамців мали зустріти два спільники, з якими він попередньо домовився, щоб доправити їх до Німеччини.

Нелегали перелізли через інженерно-технічні споруди на кордоні та потрапили в Польщу. Однак наступного дня їх затримали представники польської прикордонної варти на відстані 12 кілометрів від лінії українсько-польського кордону. Також затримали та передали українським прикордонникам громадянина Бангладешу, який організував переправу.

Судили чоловіка в Україні, за місцем скоєння злочину – у Жовківському районному суді. Свою вину він визнав та погодився співпрацювати зі слідством, що дало йому можливість отримати умовний термін. Порушника засудили до 5 років позбавлення волі, але враховуючи обставини, які пом’якшують покарання, йому призначили 1 рік умовного терміну.

Матеріали про незаконний перетин кордону 5 в’єтнамців виділили в окреме кримінальне провадження, але суду над ними поки не було. Очевидно, що іноземець влаштував переправу за певну фінансову винагороду, однак у матеріалах слідства такої інформації немає. У суді також не вдалося встановити осіб, які зустрічали нелегалів на території Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук