На Львівщині засудили солдата за відмову їхати на схід із несправною технікою

Яворівський районний суд Львівської області на рік умовно засудив військовослужбовця 24 окремої механізованої бригади, який відмовився їхати у зону проведення антитерористичної операції через те, що закріплений за ним автомобіль був несправним.

На початку липня минулого року військовослужбовці 3 механізованого батальйону отримали бойовий наказ про відрядження в зону проведення АТО. На наступний день планувалося завантаження військової техніки і доставка її залізницею у зону дислокації.

Однак один з військовослужбовців, будучи старшим водієм мінометної батареї, відмовився їхати на схід. Причиною відмови, як пояснив він у судовому засіданні, було те, що автомобіль, який за ним закріплений, був технічно несправний. Тоді ж він на пропозицію командира роти написав письмовий рапорт про відмову виконувати наказ. Після цього його скерували для проходження військово-лікарської комісії, за висновком якої він був визнаний придатним до військової служби.

Суд визнав солдата винним у скоєнні злочину за ч.1 ст.402 КК України (непокора, відкрита відмова виконувати наказ) та засудив його до однорічного умовного терміну. Зараз військовослужбовець продовжує проходити службу у Яворові. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук