На Львівщині збудують ще два вітрогенератори

ЕкономікаОрися Шиян, 22 серпня 201612770
На Львівщині збудують ще два вітрогенератори

У Старосамбірському районі на Львівщині запрацює ще два вітрогенератори. Будівельні майданчики для їхнього будівництва вже підготовлені. Вітрогенератори будуть введені в експлуатацію в IV кварталі 2016 року.

Як повідомив начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис, першу чергу вітроелектростанції «Старий Самбір 1» ― це два вітряки потужністю 6,6 МВт ― компанія ТОВ «Еко-Оптіма» запустила у 2015 році з обсягом інвестицій 9 мільйонів євро. Запуск другої черги вітроелектростанції (ще два вітряки) вже на завершальному етапі, передає прес-служба ЛОДА.

Слід зазначити, що вітряна електростанція «Старий Самбір 1» після введення в експлуатацію другої черги вироблятиме 13,2 МВт/годину.

Будівництво вітряної електростанції «Старий Самбір 1» здійснюється в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

ТОВ «Еко-Оптіма» – це українська компанія, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії, створенням генеруючих потужностей з використанням енергії вітру, сонця, води, біомаси.

«Старий Самбір 1» – перша найпотужніша у Західній Україні вітроелектростанція. Проект реалізований спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та фондом чистих технологій Світового Банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук