На Львівщину зі східного регіону повернулися прикордонники

У суботу, 14 червня, у Кінологічному навчальному центрі, що на Сокальщині Львівської області (м. Великі Мости) на урочистому мітингу зустріли та вшанували персонал Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, які захищали східний кордон нашої держави.

Як зауважено в повідомленні прес-служби ЛОДА, мобільна група у повному складі без втрат і поранень повернулася до місць проходження служби.

Перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник подякував добровольцям-прикордонникам за вагомий внесок у справу охорони державного кордону, сумлінне виконання службових обов’язків, мужність та героїзм під час збройного протистояння з терористами та бойовиками та вручив годинники «Від голови облдержадміністрації».

Додамо, що Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України бере активну участь в посиленні охорони українсько-російської ділянки держкордону України. Керівництво військових ухвалило рішення провести ротацію персоналу мотоманевренної групи Західного регіонального управління, яка виконує завдання на східних кордонах України.

Так, 12 червня 150 військовослужбовців трьома автобусами вирушили до с. Миколаївка Дворічнянського району Харківської області у супроводі державної прикордонної служби. Цими ж автобусами повернулись на Львівщину військовослужбовці, яких і замінили новоприбулі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук