На львівських водоймах стартує відпочинковий період

6 червня відкрито відпочинковий період на базі «Винниківське озеро». Поки що це єдиний водний об’єкт, де організовано масовий відпочинок людей на воді. Водний об’єкт відповідає усім вимогам безпеки людей: санітарним нормам безпеки щодо облаштування пляжу, рятувальних служб.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

На адміністративних територіях Львівської міської ради, за результатами інвентаризації водних об’єктів 2012 року, обліковано 118 водних об’єктів. З них 22 водойми мають рекреаційне і декоративне призначення. Всі інші водні об’єкти (зокрема річки і потічки) є невеликими природними і технічними (пожежними) водоймами.

Окрім того, готується до відкриття відпочинкового сезону озеро на готельно-ресторанному комплексі «Колиба» у Брюховичах. Там раніше було 2 озера для відпочинку, але зараз залишилося одне.

Як повідомив начальник відділу захисту населення та територій управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Євген Басан, 100 водних об’єктів на території міста Львова непридатні для купання людей. Причиною є неналежний склад води. «Усі ці водойми є рекреативного походження, але в них, по-перше, стікає поверхнева вода, по-друге, вони раніше були або технічними, або протипожежними водоймами, тому їхні береги не призначалися для відпочинку людей. Тобто, організація пляжів є неможливою», – наголосив Басан.

Як приклад він навів Левандівське озеро: бетонні береги, замкнутий стік води не дають можливості очищати воду й утримувати в нормальному санітарному стані.

Як інформував ZAXID.NET, СЕС наразі дозволила купатися лише в чотирьох озерах Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук