На львівській лікарні намалюють мурал з подякою лікарям

На стінах львівської лікарні швидкої допомоги на вул. Миколайчука, 9 намалюють мурал з подякою медикам. Відкрити його планують на День медика та День музики 21 червня, тоді ж під стінами лікарні відбудеться симфонічний концерт. Про створення муралу з посиланням на керівницю міського управління культури Христину Береговську повідомило «Твоє місто».

«На лікарні швидкої допомоги плануємо намалювати мурал. Там працює 1 800 медпрацівників і там найбільше хворих медиків. Маємо 21-го червня гарне співпадіння – День музики і День медика. В Україні ще ніхто не ризикнув об'єднати ці два свята разом. Там буде оркестр у дворику, лікарі у вікнах. І тоді презентуємо мурал «Подяка лікарям», яка є особливо актуальною у період пандемії», – розповіла Христина Береговська.

Дві частини муралу об'єднуватиме лінія у формі кардіограми (зображення: «Твоє місто»)

На одній стіні лікарні зобразять хлопчика, який малює лікарку в масці, силует Львова та слово «дякую», а на іншій – дівчинку, яка запускатиме синьо-жовтого повітряного змія. Між двома частинами муралу пролягатиме лінія у формі кардіограми.

Нагадаємо також, що на шістьох будинках у різних районах Львова невдовзі мають з'явитися мурали з портретами відомих людей. Перший мурал з портретом екс-директора Львівської галереї мистецтв Бориса Возницького намалювали на вул. Петлюри, 2. Інші п'ять зображуватимуть Олену Степанів, Юрія Вербицького, Василя Сліпака, Захера Мазоха та Дебору Фогель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук