На Львівській облраді вивісили неправильний герб України

Володимир Балита, 23 серпня 201314590
На Львівській облраді вивісили неправильний герб України
фото ZAXID.NET
Львівська обасна рада

З нагоди свята Дня Державного Прапора України на будівлі Львівської обласної ради вивісили банер з спотвореним малим державним гербом. Про це 23 серпня під час урочистої академії з нагоди свята, яка відбулася у Львівській обласній раді, сказав історик Андрій Гречило.

Так, історик, який є співавтором малого герба України, звернув увагу на те, що на банері намальований синій тризуб на золотому щиті, у той час як в офіційному варіанті герб виглядає навпаки: золотий тризуб на синьому щиті.

При цьому Андрій Гречило наголосив, що до таких речей слід ставитися уважно, адже якщо, наприклад, перевернути державний герб Польщі, то він перетвориться на герб Бранденбурга.

Окрім цього, історик також зазначив, що невідомо, чому дату 23 серпня прив’язали до державного прапора. За його словами, пояснити цього не змогли і люди, які підготували відповідний указ президента Леоніда Кучми у 2004 році. «Але це свято себе виправдало», - зазначив він.

Також Андрій Гречило вказав на те, що у Львові іноді державний прапор вивішують «догори дригом».

Нагадаємо, 23 серпня українці святкують День Державного Прапора України. У Львові авіатори на військовому гелікоптері підняли у небо український прапор, який внесений у Книгу рекордів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук