На Львівській залізниці відреагували на затримання потяга з деревиною в Ходорові

На Львівській магістралі розцінюють затримку вагонів з лісовою продукцією в Ходорові Жидачівського району як втручання сторонніх осіб в роботу залізничного транспорту.

Як повідомили у прес-службі залізниці, магістраль належно співпрацює з усіма правоохоронними та іншими компетентними органами, аби якнайшвидше виправити ситуацію та не допустити повторень в подальшому. Оскільки такі втручання безпосередньо впливають на роботу залізниці, затримують рух поїздів, унеможливлюють ефективне використання рухомого складу.

Також наголошують, що відповідно до міжнародних норм, залізниця, як перевізник, лише надає послуги з перевезення вантажу, а сам відправник забезпечує правильність відомостей, вказаних у накладній, і несе відповідальність за вказану ним інформацію.

«Слід зазначити, що вантажі, завантажені у ці вагони, згідно з перевізними документами, прямують на експорт, тому до моменту прийняття вагонів до перевезення залізницею відправник отримує усі дозвільні документи на вивіз за межі митної території України від контролюючих органів, передбачені законодавством України (сертифікати, тощо), про які зазначає в перевізному документі (накладній), як супровідні, а також здійснює митне оформлення вантажу», – йдеться в повідомленні.

Відтак залізничники додали, що встановлення належності лісової продукції на відповідність до конкретної характеристики Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності не входить до компетенції працівників залізниці, а тому вони керуються дозвільними документами, наданими відправниками, які видані відповідними контролюючими органами.

Нагадаємо, 17 травня на станції Ходорів місцеві активісти затримали 50 вагонів з лісоматеріалами, оскільки виявили невідповідність – у документах було вказано, що перевозять сосну, але у вагонах під сосною знайшли інший вид деревини, схожий на бук, експорт якого заборений. Відтак на місце викликали поліцію. Досі на станції затримані 53 вагони з деревиною. Зразки деревини скерували на експертизу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук