На львівському заводі покажуть експериментальну театральну виставу

На львівському заводі покажуть експериментальну театральну виставу
Театральна прем'єра на Підзамчі відбудеться 26 січня

Група молодих львівських акторів під керівництвом американського режисера покажуть експериментальну виставу у приміщенні діючого заводу на Підзамчі. Прем'єра відбудеться у четвер, 26 січня.

Ініціатива облаштувати театр у нетиповому для нього місці належить львівській театральній група «Гершом» та її режисеру, американцю Сезу Баумріну. Простором для нового театру стало приміщення Львівського заводу радіоелектронної медичної апаратури на вулиці Заводській, 31. Раніше частина приміщень цього заводу вже використовувалась різними ініціативами для культурних заходів.

26 січня о 20:30 відбудеться прем’єра перфомансу «Чужинець на чужині». Ця вистава є експериментом акторів під керівництвом американського режисера Сеза Баумріна, де задіяно різні види мистецтва від танцю до музики, від поезії до пластики. У своїй роботі режисер спільно з акторами використовують свідому імпровізацію, відмовляючись від класичних «постановочних» вистав.

Вхід на виставу вільний, але глядачам необхідно зареєструватись.

Виставу «Чужинець на чужині» покажуть двічі: 26 і 27 січня (фото "Гершом")

Зараз львівський театр «Гершом» розглядає можливість працювати на вулиці Заводській регулярно. Актори сподіваються, що зможуть перетворити територію заводу на постійний мистецький простір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук