На марш слави УПА у Львові виділять майже 30 тис. грн

Володимир Балита, 22 квітня 20134
На марш слави УПА у Львові виділять майже 30 тис. грн
фото zaxid.net
Гроші

Виконавчий комітет Львівської міської ради виділив 580 тисяч гривень на соціально-культурні проекти. Всі проекти представлені громадськими неприбутковими організаціями Львова.

Як пишуть «Наші гроші. Львів», найбільшу фінансову допомогу виконавчого комітету, для втілення ідей організації, отримала ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять». Для проведення театралізованого військово-історичного дійства «Проголошення ЗУНР» (25 210 грн) та Маршу Слави УПА (29 799 грн) в мерії готові витратити 61,4 тис. грн. 

Друге місце, за сумою виділених коштів, посів Благодійний фонд «Львівська дитяча галерея» з проектом «Дитяча творчість у музеях і галереях Львова». Виділена сума становить 30 тис. грн. А третє – ГО «Життя без залежності». На соціальний проект «Зростай без залежності» виділили 25,3 тис. грн. Підтримка інших проектів не перевищує 20 тис. грн.

Засновниками ГО «Пам’ять» є Любомир Горбач, Ярослав Онищук та Володимир Свінціцький. Горбач та Онищук є членами ВО «Свобода».

Кілька днів тому, Ірина Подоляк, начальник управління культури Львівської міської ради, на своїй сторінці в Facebook, написала про те, що представники ВО «Свобода», які входять до ради міста, наполегливо пропонували підтримати проекти ГО «Пам’ять», серед яких проведення концерту до 70-ї річниці дивізії «СС Галичина», за участі маргінального гурту «Нахтігаль».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук