На Міжнародному економічному форумі мер Львова наголосив на важливості збереження кадрів

Економіка26 жовтня 20171
На Міжнародному економічному форумі мер Львова наголосив на важливості збереження кадрів
фото ЛМР
Директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер та Андрій Садовий на економічному форумі

26 жовтня у Львові стартував Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Форум триватиме два дні – 26 та 27 жовтня ‒ на стадіоні «Львів Арена». Він відбувається вже всімнадцяте.

Серед учасників форуму – інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес-асоціацій та банків. У перший день відбудуться чотири пленарні засідання. На форумі обговорюватимуть реформи в Україні, реалізацію сучасної економічної політики, відкритість влади та формування бази професійно-технічних кадрів. 27 жовтня учасники спілкуватимуться про агропромисловий розвиток, експорт, туризм, міжнародні відносини, енергозбереження та розвиток інфраструктури, повідомили у прес-службі ЛМР.

Міський голова Львова Андрій Садовий поспілкувався з учасниками і наголосив на важливості розвитку інноваційних проектів в Україні.

«Тільки інвестиції в науку, в новітні технології, у захист інтелектуальної власності, у верховенство права є єдиним правильним шляхом. У першу чергу, я хочу звернутися не до влади, а до підприємців і бізнесменів. Дуже часто підприємці мають ілюзію, що люди, які сідають у владні кабінети, мають надздібності і надможливості. Чесно скажу, це не є правда. Дуже часто ця влада людей псує і їх погіршує. Бізнес повинен сам брати це в свої руки і бути більш активними, ‒ зазначив міський голова Львова Андрій Садовий під час спілкування з учасниками форуму. ‒ Сьогодні ми маємо забезпечити виживання, враховуючи той відтік кадрів, який сьогодні є. Нам потрібно забезпечити заробітну платню і мати достатньо ресурсів, щоб люди залишалися на місцях».

Також в межах форуму заплановано провести фестиваль «Ярмарок фондів», на якому представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад.

З детальною програмою форуму можна ознайомитись на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук