На Новому Львові планують збудувати нову вулицю

Також ЛКП «Львівавтодор» має реконструювати ще дві вулиці

У Львові планують реконструювати ще частину вул. Замарстинівської та вул. Зеленої і збудувати нову вулицю на Новому Львові. Під час засідання 24 січня виконавчий комітет Львівської міської ради надав ЛКП «Львівавтодор» функцію замовника на виконання відповідних робіт.

Зокрема, виконком надав ЛКП «Львівавтодор» функції замовника на проектування і будівництво таких робіт:

- Реконструкція відрізку вул. Замарстинівської (від будинку № 130 до вул. Мазепи) протяжністю близько 800 м з будівництвом трамвайної колії до вул. Мазепи. Нагадаємо, нещодавно у Львові після майже дворічного ремонту уже відкрили частину Замарстинівської.

- Реконструкція частини вул. Зеленої (від вул. Дж. Вашингтона до вул. Луганської), протяжністю 1 км.

- Будівництво нової вулиці, яка сполучатиме вул. Угорську з вул. Луганською в районі колишнього заводу «Полярон». З ініціативою будівництва нової вулиці виступила компанія «Новий Львів», яка будує житловий квартал на території «Полярону». Наразі невідомо, у якому саме місці нова вулиця з’єднає Угорську з Луганською, це визначиться під час проектування. Нова вулиця має мати велосмугу та тротуари.

Нову вулицю збудують в районі колишнього заводу «Полярон», де активно зводять житло

ЛКП «Львівавтодор» має замовити проект реконструкції та будівництва цих вулиць та виконати усі роботи.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що в кінці січня розпочнеться реконструкція вул. Хуторівки на Сихові. Окрім того, з 30 січня стартує будівництво квазі-кільця на вул. Шевченка-Левандівська-Залізнична.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук