На одного львів’янина припадає ₴3,7 тис. міського бюджету

ЕкономікаІрина Данилів, 10 березня 20162820

За даними департаменту  фінансової політики Львівської міської ради, Львів випереджає усі обласні центри України, окрім Києва, за обсягом бюджету на особу. На одного  львів’янина припадає 3, 7 тис. грн доходів загального фонду міського бюджету, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Водночас, обсяг видатків, передбачених у бюджеті розвитку на одного мешканця міста становить 2,28 тис. грн. Згідно з дослідженнями департаменту фінансової політики, за цими двома показниками Львів випереджає цього року усі обласні центри України, окрім Києва.

«Оскільки податок з доходів фізичних осіб, єдиний податок та акцизний податок на особу у нас, фактично, найвищі, то найвищий і загальний фонд. Це свідчить про те, що у нас хороший інвестиційний клімат, люди хочуть працювати і працюють, звідси і найвищі доходи», - переконаний керівник департаменту Олег Іщук.

До порівняння у Харкові на одного мешканця припадає 2,89 тис. грн, у Запоріжжі – 3,12 тис. грн, в Одесі – 2,86 тис. грн., Вінниці – 2,78 тис. грн.

Щодо видатків на одного мешканця, то друге місце після Львова посідає Вінниця з показниками майже удвічі меншими. Тут видатки міського бюджету на одну особу становлять  1,39 тис. грн, в  Одесі аналогічний показник – 952 грн, Іллічівську – 1,17 тис. грн, Харкові – 1,19 тис. грн, в Києві – 996,3 грн, Запоріжжі – 829,4 грн, та Кривому Розі – 598,4 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук