На окупованому Донбасі створена мережа примусових трудових таборів

На окупованому Донбасі створена мережа примусових трудових таборів
фото УНІАН
В таборах утримуються до 10 тис. ув'язнених, більшість з яких не мали жодних причин, щоб туди потрапити

На окупованій частині Донбасу бойовики примушують ув'язнених до безоплатної праці. Для цього вони створили розвинуту мережу трудових таборів, пише DW з посиланням на заяву німецьких правозахисників.

За їхніми словами, сепаратисти на окупованих територіях Донбасу утримують цілу мережу так званих трудових таборів. Доходи від примусової праці у таких таборах становлять до €500 тис. на місяць. Ці кошти використовуються для фінансування армії сепаратистів на сході України.

В цих таборах наразі утримуються до 10 тис. ув'язнених. При цьому лише частина з них є тюремними в'язнями, а більшість з них не мали жодних причин, щоб потрапити у такі місця.

За інформацією журналістів, такі табори знаходяться на непідконтрольній Україні території Луганської області, зокрема, у містах Луганськ, Брянка, Алчевськ, Перевальськ, Петровське.

Правозахисники створили карту мережі незаконних трудових таборів на Донбасі (мапа: Deutschlandfunk)

Як відомо, у цих та інших містах Луганської області, які не контролюються українським урядом, знаходяться установи виконання покарань Держаної пенітенціарної служби України. Зокрема, у Луганській установі виконання покарань № 17, за даними правозахисників, відбувають покарання близько 1470 осіб, у Брянківській виправній колонії № 11 - 470 осіб, у Перевальській виправній колонії №15 - 500 осіб, Алчевській виправній колонії № 13 - 215 осіб, у Краснолуцькій виправній колонії №19 - 780 осіб, Суходільській виправній колонії №36 - 600 осіб, Свердловській виправній колонії №38 - 550 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук