На перетині вулиць Шевченка–Левандівська планують суттєво змінити організацію руху

Для полегшення добирання мешканців Рясного і Левандівки у центр пропонують облаштувати квазі-кільце

На перетині вулиць Шевченка –Левандівська планують облаштувати квазі-кільце зі світлофорним регулюванням. Таке рішення мають реалізувати у рамках реконструкції вул. Шевченка, яку розпочнуть у цьому році. Схему нової транспортної розв'язки 30 січня опублікував у Facebook радник міського голови Львова Андрій Білий.

За словами Білого, реконструкцію вул. Шевченка планують розпочати із перехрестя із вул. Левандівською, щоб зменшити навантаження та дати можливість додаткового виїзду на Городоцьку для жителів Рясного та Левандівки.

«Ця вулиця є одним з двох шляхів в центр міста для мешканців Левандівки, Рясного та північно-західних районів області незалежно чи ви їдете в громадському транспорті, в авто, велосипедом чи йдете пішки. Через цю вулицю щодоби проходить близько 16 тис. транспортних засобів що перевозять 32 тис. пасажирів громадського транспорту та 22 тис. водіїв і пасажирів авто в обох напрямках», – написав Андрій Білий.

Відтак за результатами моделювання, яке провело ЛКП «Львівавтодор», на перетині вулиць Шевченка–Левандівська пропонують нову розв’язку. Зокрема, передбачено продовження вул. Залізничної до вул. Шевченка, створення нового проїзду між Левандівською та Залізничною та влаштування квазі-кільця із світлофорним регулюванням на вулицях Шевченка – Левандівській – Залізничній. Окрім того, пропонується облашутвати велодоріжки та інфраструктуру для маломобільних людей.

Схема пропонованої транспортної розв'язки на перехресті вул. Шевченка та вул. Левандівської (щоб збільшити зображення, натисніть на нього)

На оприлюдненій Андрієм Білим схемі руху також видно, що на вул. Шевченка планують виділити окремі смуги для громадського транспорту – вони позначені помаранчевим кольором.

Результати моделювання «Львівавтодору» показали, що на перехресті вулиць Шевченка –Левандівська–Залізнична середня затримка автомобілів при наявності пропонованої розв'язки зменшується на 62%, середня затримка громадського транспорту – на 96%, середня довжина черги на перехресті – на 42%.

Як зміниться транспортне навантаження на перетині вулиць Шевченка–Левандівська після облаштування квазі-кільця

Додамо, що запропонована схема руху на перетині вул. Шевченка та вул. Левандівській ще перебуває на стадії обговорень.

Нагадаємо, у бюджеті Львова на 2019 рік закладено 20 млн грн на початок реконструкції вулиці Шевченка. Ще 5 млн грн місто отримає у вигляді кредиту від Європейського інвестиційного банку у рамках програми «Міський громадський транспорт України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук