На пікет проти підняття вартості проїзду у маршрутках вийшли лише 20 львів'ян

Участь у нечисельному пікеті під львівською ратушею взяли і двоє депутатів міськради

На пікет проти підняття вартості проїзду у маршрутках вийшли лише 20 львів'ян
фото ZAXID.NET
Самі учасники акції обурювалися тим, що на протест прийшло так мало людей

Участь в акції протесту проти підняття вартості проїзду у львівських маршрутках взяли всього близько 20 осіб. Кілька учасників пікету тримали в руках плакати з написами «Стоп свавіллю перевізників», «Львів'яни проти підняття тарифів на проїзд» та «Проведення повторних громадських слухань», при цьому деякі учасники обурювалися, що на акцію не прийшли навіть «фейсбучні крикуни».

Серед учасників акції біля Львівської міськради акції були двоє депутатів міськради з УКРОПу Ігор Зінкевич та Ігор Телішевський, який є ініціатором петиції проти підняття тарифів, голова «Батьківської ради Львівщини» Олена Пономарева (вона ж є помічницею депутата від УКРОПу Любомира Босаневича) та львівський вчитель Сергій Хараху.

Про проведення акції стало відомо лише в суботу, 26 січня, коли на Facebook створили сторінку події і згодом активно її поширювали в соцмережі. «Чекаємо усіх, покажемо своєю присутністю, що львів'яни проти необгрунтованого підняття тарифу на проїзд у міському транспорті, необлікованого руху готівки з перевезень і відсутності якості самого перевезення!!!»йшлося в заклику прийти на акцію. Протест позиціонували як неполітичний, однак на нього все одно прийшло мало людей.

Фото ZAXID.NET

Цікаво, що поруч із акцією стояв заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, який мовчки спостерігав за подіями. Коли учасники акції помітили його, то почали вимагати пояснень.

У відповідь Андрій Білий заявив, що навіть активісти «Розвитку громади», які викликались проводити моніторинг пасажирів у маршрутках на Рясне, виявили, що ціна у 5 грн є нерентабельною. Економічно обгрунтованим тарифом, за його словами, є 8,20 грн. За словами Білого, жоден депутат ЛМР не звертався в управління транспорту ЛМР, щоб отримати офіційне обгрунтування необхідності встановлення саме таких тарифів на проїзд у маршрутках.

Нагадаємо, прийняте 25 січня рішення виконкому ЛМР передбачає, що із 1 лютого вартість проїзду у міських автобусах становитиме 7 грн. При цьому проїзд пенсіонерів у всьому громадському транспорті Львова буде безкоштовним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук