На полігоні Нацгвардії тестували сигнальну міну українського виробництва

Фахівці інженерної служби одного з навчальних центрів Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України (НГУ) провели сьогодні на полігоні випробування нового боєприпасу. Про це повідомила прес-служба НГУ на сторінці в Facebook.

Сигнальну міну вітчизняного виробництва розробили начальник інженерної служби Східного ОТО Нацгвардії підполковник Мар’ян Балагуш і фахівці Харківського конструкторського бюро «Співпраця».

На думку розробників, міна якісно відрізняється від боєприпасу радянського виробництва і аналогів, які зараз надходять в частині і підрозділів НГУ.

«Боєприпас називається «Спалах-1», приводиться в дію детонатором МУВ і сповіщає військовослужбовців про наближення ворога характерним звуком, що імітує падіння мінометної міни, димом і спалахом п'ятнадцяти сигнальних ракет білого або зеленого кольору», - йдеться у повідомленні.

В ході випробувань розробники і члени перевірочної групи прийшли до висновку, що форму міни потрібно доопрацювати, проте були задоволені загальними результатами випробувань.

На черзі випробування сигнальної міни «Спалах-2», яку буде приводити в дію датчик руху.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук