На посаді президента США Трамп пообіцяв керуватися принципом «спершу Америка»

Стали відомі основні тези інавгураційної промови Дональда Трампа

СвітРоман Ганкевич, 20 січня 20173610
На посаді президента США Трамп пообіцяв керуватися принципом «спершу Америка»
фото УНІАН
Трамп присвятив початок своєї промови критиці попередників

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп наголосив, що тепер США у зовнішній політиці відстоюватимуть тільки американські інтереси. Про це він сказав у своїй інавгураційній промові після прийняття присяги президента.

Трамп присвятив початок своєї промови критиці попередників. «Їхні перемоги не були вашими перемогами. Їхні тріумфи не були вашими тріумфами», - заявив він.

«Впродовж багатьох десятків років ми збагачували закордонну промисловість за рахунок американської промисловості, субсидували армії інших країн, допускаючи при цьому дуже сумне спустошення нашої армії. Ми захищали кордони інших країн, коли відмовлялися захищати наші власні. І витратили закордоном трильйони і трильйони доларів в той час, коли американська інфраструктура стала непридатною та зіпсованою», - наголосив Трамп.

«Ми зробили інші країни багатими, коли багатство, сила і впевненість нашої країни розсіялися над горизонтом. Один за одним заводи закривалися та покидали наші береги навіть без жодної думки про мільйони і мільйони американських працівників, яких залишили позаду», - заявив президент США і зазначив, що американський середній клас був позбавлений свого багатства, яке «було перерозподілене по усьому світу».

«Але це минуле. І тепер ми дивимося лише у майбутнє. Ми зібралися тут сьогодні, щоб прийняти указ, щоб бути почутими у кожному місті, у кожній закордонній столиці, і кожних владних структурах, що з цього дня нове бачення управлятиме нашою землею. З цього дня, і це буде лише Америка на першому місці, Америка передусім. Кожне рішення, яке стосуватиметься торгівлі, податків, імміграції, закордонних справ, буде прийматися на користь американських працівників та американських родин. Ми повинні захистити наші кордони від руйнівного впливу інших країн», - наголосив новий президент США.

За його словами, Сполучені штати зміцнять всі альянси та сформують нові, і об'єднають цивілізований світ проти радикального ісламського тероризму, який потрібно повністю «викорінити з лиця Землі».

Як повідомлялося, у п'ятницю, 20 січня, Дональд Трамп склав присягу і офіційно став 45-м президентом Сполучених Штатів Америки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук