На прибирання чотирьох районів Львова цього року витратять понад ₴95 млн

Личаківська, Галицька, Залізнична та Шевченківська районні адміністрації Львова у період з 31 січня по 2 лютого підписали низку договорів на послуги з прибирання території районів на загальну суму понад 95 млн грн. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію із системи публічних закупівель Prozorro.

Личаківська райадміністрація підписала шість договорів на майже 20,5 млн грн, і за очікуваної суми закупівлі у 20,68 млн грн, економія склала 180 тис. грн. Залізнична райадміністрація за очікуваної вартості у майже 23,8 млн грн підписала сім договорів на 21,8 млн грн, тож економія склала 2 млн грн. Шевченківській райадміністрації не вдалося замовити послугу за одним із дев’яти лотів, а тому сума договорів значно відрізняється від очікуваної – 21 млн грн проти 24,2 млн грн. Прибирання Галицького району за 32 млн грн здійснюватиме ЛКП ШРП Галицького району.

Згідно з укладеними договорами, прибиранням займатимуться 16 підрядників, з яких лише один приватний підприємець, решта – юридичні особи. Причому комунальні підприємства отримають левову частку замовлень – 93% від суми договорів. Ще два підряди на 1,4 млн грн у Личаківському районі отримав приватний підприємець Андрій Глуховський, а приватне підприємство «Лев-6» – два договори на майже 5,6 млн грн.

Загалом найбільше коштів отримає ЛКП ШРП Галицького району – 32 млн грн. На другому місці – ЛКП ШРП Залізничного району, воно отримало замовлення на 15,8 млн грн. На третьому місці – ЛКП ШРП Шевченківського району, 13,66 млн грн. На четвертому – ЛКП ШРП Личаківського району, 11,12 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук