На пункті пропуску «Грушів-Будомєж» на Львівщині немає автомобільних черг

Головні новини Львова 01.03Ольга Зеліско, 1 березня 2016, 19:49 3685 1

Завдяки спільній роботі українських та польських прикордонників у пункті пропуску «Грушів»немає черг. Огляд машин у прикордонників та митників займає кілька хвилин. Коли на сусідніх пунктах пропуску майже завжди доводиться відстояти кількагодинні черги, тут чекати максимум півгодини.

«Набагато швидше, там взагалі бардак. Там їх треба всіх порозганяти, а тут нормально. Бувають нюанси, що коли в’їжджаєш, що на 4 лініях тільки одна лінія працює, а так то нормально», – розповів пан Павло.

«Тут швидко проїжджаю, але ще би зробили дорогу. Обслуговування швиденьке, працюють гарно. Нема інфраструктури, дороги немає», – зазначив пан Ярослав.

Напарники польських та українських прикордонників – чотирилапі охоронці. Вівчарка Юла та лабрадор Барон гавкають лише, коли знаходять зброю, наркотики чи контрабанду.

«Мені добре працювати із собакою. Вона спеціально вишколена, півроку вчилась. Юла шукає вибухівку, зброю, наркотики, але тут на цьому кордоні ще нічого не знаходила», – розповів польський прикордонник.

Співпраця українських та польських прикордонників добре налагоджена.

«Перехід в одному місці усіх служб має великий плюс. Це значно скорочує час подорожі. В минулому році ми пропустили через перехід мільйон подорожуючих, 420 тисяч потягів. В середньому в тиждень відправляється 2,5 тисячі подорожуючих та 1200 поїздів», – зазначив заступник коменданта прикордонників в Любачеві Марек Солішевський.

«Розміщення польської сторони митної буквально за 15-10 метрів. Тобто немає великого розриву між оформленням українською стороною і польською стороною», – уточнив начальник відділу прикордонної служби Грушів-Будомєж Сергій Андрєєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук