На Рівненщині невідомі скуповують земельні ділянки учасників АТО

На Рівненщині невідомі скуповують земельні ділянки учасників АТО

Скупники земельних ділянок для учасників АТО активізувалися в райцентрі Дубно у Рівненській області.

На офіційній сторінці мерії міський голова Василь Антонюк закликав людей ігнорувати такі пропозиції.

За його словами, невідомі пропонують за невеликі кошти купити як землю, так і право на земельну ділянку, яку люди ще не отримали. Родини військових «скупники» запевняють, що землі краще позбутися, бо податок на ці ділянки буде надзвичайно великий.

«Останнім часом до мене як до міського голови доходить інформація про те, що у наших краях з’явилися люди, які скуповують землю в учасників АТО. Вони пропонують за незначні кошти купити у захисників Вітчизни як землю, так і право на землю, яку вони ще не отримали і невідомо коли отримають, мотивуючи це тим, що після отримання ділянки учасники АТО не знатимуть, що з нею робити, оскільки потрібно буде платити великий земельний податок, а щоб вести будівництво у колишніх військових не вистачить коштів…», – заявив Антонюк.

«Хочу застерегти вас, шановні учасники АТО, від необдуманих кроків з цього приводу. Адже добре розумію, що кожен з вас після рішення сесії міської ради про виділення земельної ділянки під будівництво, має право робити з нею що завгодно. Це - ваше право. Це застереження прошу сприймати не як повчання, а як пораду людини, якій небайдужі проблеми учасників АТО», – наголосив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук