На російських телеканалах діє заборона на словосполучення «економічна криза» – джерело у ВГТРК

СвітЛюбко Петренко, 16 січня 20155101

На російських федеральних телеканалах діє заборона на вживання словосполучення «економічна криза». про це інформаційному агентству РБК розповіло джерело у Всеросійській державній телевізійній і радіомовній компанії (ВГТРК).

Хоча офіційні представники телеканалів наявність цієї заборони не підтверджують. Російський федеральний чиновник, який забажав залишитися анонімним, запевнив РБК, що жождних спеціальних розпоряджень з приводу висвітлення економічної ситуації в країні не було.

Водночас інформацію про заборону на словосполучення «економічна криза» опосередковано підтверджують дослідження моніторингової компанії «Медиалогия». Згідно з ними, число повідомлень про кризу в друкованих періодичних виданнях та інтернет-ЗМІ зростає, а на телебаченні з початку січня 2015 про економічні проблеми говорять чимраз менше.

Колишній перший заступник голови Центробанку Росії Сергій Алексашенко нагадав у розмові з кореспондентом РБК, що під час економічних проблем  2008 року тележурналістам веліли відмовитися від слова «криза». «До кінця 2008 року було заборонено використовувати слово "криза"», - сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук