На сайті Львівської облради з'являться електронні петиції

СуспільствоН.Т., 29 березня 20163180

На сайті Львівської облради з'явиться окремий розділ із електронними петиціями. Кожне звернення до ЛОР, яке упродовж 90 днів набере 1 000 підписів, обов'язково виноситиметься на розгляд сесії. Це передбачено положенням про порядок розгляду електронних петицій, яке під час сесії 29 березня затвердили депутати Львівської облради.

Для того, аби створити петицію або проголосувати за неї, на сайті потрібно буде зареєструватися, вказавши ім'я, по батькові, адресу проживання та електронну поштову адресу. У положенні передбачено, що автором петиції може бути особа, яка постійно або тимчасово проживає на території Львівської області.

Розгляд петиції здійснюється не пізніше 10 днів від часу збору підписів. Для цього збиратиметься профільна депутатська комісія, яка готуватиме проект рішення і висновки щодо петиції. Однак незалежно від рішення депутатської комісії, розгляд петиції виноситиметься на сесію облради.

Нагадаємо, що аналогічний сервіс при Львівській міськраді працює із лютого 2016 року. За час його роботи ЛМР відреагувала на дві петиції, ще шість звернень перебувають на розгляді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук