На сесії ПАРЄ Львів отримав Європейський диплом

Крім Львова, диплом отримав також Київ

СуспільствоІ.Р., 28 червня 20185310
Європейські дипломи є першим етапом нагородження Призом Європи

Українські міста Київ та Львів отримали Європейські дипломи, що є першим етапом нагородження Призом Європи за пропагування європейський ідей, ідеалів та цінностей. Церемонія нагородження відбулася під час літньої сесії ПАРЄ у Страсбурзі, повідомляє Укрінформ.

«Вітаю Київ, вітаю Львів з отриманням цієї нагороди. Сьогодні такі ж самі дипломи отримали міста з країн-членів ЄС. Це не приз для тих, хто хоче бути європейцем. Це приз для всіх міст з усіх країн Ради Європи, це належне визнання українських міст», – наголосив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба, отримуючи дипломи.

Водночас він висловив сподівання, що повномасштабне просування європейських цінностей у Києві, Львові, інших містах Європи буде продовжуватися.

Щодо процесу вибору переможців, Кулеба пояснив, що існує детальна методологія, відпрацьована в Раді Європи, яка включає багато чинників, починаючи з того, яка політики реалізується в місті, до того, як громадяни беруть участь в управлінні містом.

Приз Європи присуджується з 1955 року муніципалітетам за їх внесок у розбудову та розвиток, зокрема європейського співробітництва, просування європейських принципів та цінностей. Нагорода складається з диплома, прапора, медалі та перехідного Призу Європи, а також грошової премії для проведення навчань працівників міських голів-лауреатів. Подаватися в якості кандидатів на отримання нагород можна поступово, починаючи з першої нагороди – диплома. Останній етап і найвища винагорода – Приз Європи. Цього року Приз Європи здобув Івано-Франківськ.

Нагадаємо, про те, що Львів отримає Європейський диплом, стало відомо в квітні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук