На Сході загинув молодий солдат Віктор Сивак

Небесна рота

Головні новини за 24 червняНовини Львова, 24 червня 2014, 17:48 2466 0
дивіться також

Дві кулі позбавили молодого 22 річного солдата життя. Він служив за конрактом. Солдатську кашу їв лише півроку. Але без пафосу переконував батьків — у армії мают служити найкращі бійці.

"Жити, а не існувати" такий дивіз на стіні батьківської квартири, написав російською  Віктор Сивак із Сокаля. Він бачив себе в армійській службі. Тож їхати на Схід не боявся.

Віктор прожив все своє життя у Сокалі. Ходив у цей садочок, навчався в гімназії. отримував нагороди за навчання. Але вступив у політехнічний Одеський університет. Мав стати економістом, а душа лежала до військового ремесла. Мріяв про службу в миротворчому контингенті.

У січні Віктор таки спробував. Пішов у місцевий військомат і записався у збройні лави. Тішився, що взяли у розвідку. Сусіди переконані він був вправним бійцем.

А в Сокалі покласти життя за Вітчизну є чимало охочих. Тільки за останні два тижні більше півсотні добровольців відправили на схід.

Наталя до війська йде не добровільно. Прийшла по повістці. Дівчина військовозобов’язана. Спершу служила у військовому хорі. Ким служитиме тепер поки що не знає.

Із Сокальщини на Сході україхни медсестрами і санітарками вже служать двоє жінок. Туди вони поїхали добровільно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук