На стадіоні «Україна» у Львові проведуть масштабну реконструкцію з добудовою

На території стадіону хочуть облаштувати реабілітаційний центр, спортивну школу та два готелі

На стадіоні «Україна» у Львові проведуть масштабну реконструкцію з добудовою
Львівський стадіон «Україна»

У Львові плануються реконструювати стадіон «Україна» з добудовою. Після реконструкції на стадіоні облаштують реабілітаційний центр для спортсменів, спортивну школу, музей та два готелі. Також тут планують відкрити зали для занять аеробікою та фітнесом.

Відповідний детальний план території (ДПТ), що передбачає реконструкцію стадіону «Україна» з добудовою, розробив ФОП Лаврін В. С. на замовлення управління архітектури та урбаністики Львівської міськради. Мерія замовила розробку ДПТ на підставі звернення ТзОВ «КПФ «Карпати», яке і оплатило розробку цієї документації.

Розроблений план реконструкції стадіону «Україна» передбачає зменшення кількості місць на трибунах до 15 тис. У додаткових приміщеннях мають бути облаштовані роздягальні з душовими для спортсменів, диспетчерський пункт для управління стадіоном, зона для роботи ЗМІ, зал для прес-конференцій, коментаторські кабіни, VIP-ложа та ложа для преси.

У підтрибунних приміщеннях, висотою 3-4 поверхи, а також загальною площею 26,6 тис. м2, планують облаштувати реабілітаційний центр для спортсменів, заклади громадського харчування, офіс ФК «Карпати», клубну спортивну школу, клубний музей, два готелі (на 60 та 100 місць), спортивні зали для занять аеробікою, фітнесом та іншими спортивними напрямками. ДПТ передбачає також реконструкцію «верхніх» та «нижніх» тренувальних полів.

Поруч зі стадіоном облаштують відкриту стоянку на 103 паркомісця та підземну стоянку для 310 авто. На прилеглій території також заплановано облаштувати багаторівневий паркінг на 400 авто з можливістю виїзду на вул. Стуса. Ще одну стоянку на 300 авто планують облаштувати біля «верхніх» тренувальних полів. Відтак загальна кількість паркомісць становитиме понад 1,2 тис.

ДПТ передбачає розширення вул. Липова Алея до трьох смуг та влаштування серпантинного з’їзду на вул. Стуса.

Нагадаємо, що стадіон «Україна» є домашнім стадіоном ФК «Карпати». У 2018 році «Карпати» анонсували його масштабну реконструкцію.

Громадські слухання щодо розробленого ДПТ відбудуться о 17:00 15 лютого у приміщенні конференц-залу стадіону «Україна» (адміністративний корпус, другий поверх). До 26 лютого мешканці також можуть подавати письмові зауваження до розробленої документації до управління «Секретаріат ради» через ЦНАП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук