На «Сто стовпців для міста Львів» вже зібрали 16,5 тис. грн

27 червня 2013198911
На «Сто стовпців для міста Львів» вже зібрали 16,5 тис. грн
фото ZAXID.NET
Стовпці для обмеження заїзду

Ініціативна група руху «Дайте пройти!» вже зібрала необхідну суму – 16,5 тисяч гривень – для того, аби відгородити у Львові п’ять вулиць засобами блокування руху. До ініціативи зі збору коштів долучилося понад 90 людей. Суми, які вони передали, коливаються від 10 до 700 гривень.

Про це ZAXID.NET повідомив один з організаторів  акції «Сто стовпців для міста Львів» Левко Стек.

«З початку оголошення акції минуло трохи більше тижня і на сьогодні ми вже отримали всю необхідну суму – з потрібних 16 тисяч гривень  ми вже маємо навіть більше – 16,5 тис. грн, тобто ми  навіть перевиконали той план, на який розраховували», – повідомив він.

За словами Левка Стека, окрім того, вже заплановано, що насамперед роботи проводитимуть на  перехресті вулиць Підвальної і Руської.

«Зараз триває процес обговорення найоптимальніших цінових пропозицій, оскільки з’явилися охочі компанії, які готові виконати роботи за меншою ціною. Думаю, сьогодні це вже буде остаточно вирішено і можна буде братися до виконання робіт. Цілком ймовірно, що ми зможемо здешевити вартість одного стовпця і встановити їх не 100, а 120. Встановлення одного стовпця може коштувати 150, навіть 140 гривень, якщо дійдемо згоди з компаніями, які пропонують свої послуги, і якщо нас влаштують всі умови, то будемо домовлятися. Щоправда, є свої нюанси, скажімо, вони вимагають більшу передоплату або мають менший досвід у таких роботах», – розповів Левко Стек.

Він нагадав, що, окрім вулиці Підвальної, ще буде облаштована вул. Гнатюка, вул. Менцинського, Дудаєва і Леся Курбаса. «Звичайно, цих стовпців не достатньо, щоб відгородити повністю тротуари на цих вулицях, але зробимо  це хоч би частково. Однак, ми обрали ті  ділянки, які є найпроблемніші, на нашу думку, і вони в першу чергу будуть об лаштовані засобами блокування руху», – повідомив активіст руху «Дайте пройти!».

Він додав: «Ми не збираємося зупинятися на цих вулицях, оскільки проблема стихійного паркування у Львові не обмежується цими 5 вулицями, є безліч пропозицій від активістів, де можна продовжити цю роботу».

«Я не готовий вже зараз назвати якусь конкретну вулицю, бо це не є моїм особистим рішенням  чи рішенням якоїсь однієї конкретної людини з руху, ми порадимося, прийдемо до якогось спільного рішення. Можливо, це буде навіть не вулиця, а скажімо, ділянка тротуару, яка прилягає до Парку культури, оскільки там дуже часто помічають автомобілі, які заїжджають прямо в парк, вони нищать газон. І це також є однією з проблем паркуванням. Можливо, це буде пов’язано з цією ділянкою, може, з іншою. Але те, що гроші нам вдалося зібрати надзвичайно швидко і так багато людей на це відгукнулося, свідчить, що є підтримка, і не продовжувати цього було б гріхом щодо Львова. Якщо люди хочуть долучатися до корисних ініціатив, це потрібно тільки підтримувати», – резюмував Левко Стек.

Нагадаємо, Громадський рух «Дайте пройти!» вже не вперше ініціює облаштування хідників засобами блокування руху автомобілів. Так, минулоріч активісти зібрали 5000 гривень і встановили стовпці на вулиці Вороного. Тоді збір коштів відбувся за аналогічною схемою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 11

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • нахлібник 12 липня 2013, 23:24

  Так ревно поповнюючи економіку країни у вигляді податків та зборів, не забудь виходити зі своєї тачки, коли йдеш у туалет.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Анти-бидло 1 липня 2013, 18:19

  Ач, як завили рагулі на "польшьких номерах", для яких Львів - то велике пасовисько, де можна і машину на тротуарі поставити, і корову випасти, і поср...ати, і сміття викинути. Файно є, значить таки колись буде кінець безчинству бидла на автівках, яке носить сандалі з шкарпетками, а рукою через відчинене вікно машини викидає недокурок на дорогу. Пора їм знати - Львів - то не знайоме їм з дитинства пасовисько, а все-таки місто.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • боябаян 1 липня 2013, 15:07

  Люди які не мають можливості придбати автівку очевидно мають невисокий рівень доходів, а як результат не роблять такого самого вкладу у економіку країни у вигляді податків і зборів, як це роблять автомобілісти. Я не розумію, чому, якщо я автомобіліст, мушу платити за себе і ще за десяток нахлібників, а ці нахлібники споживаючи плоди моїх зусиль будуть тикати колишки у тротуар і віднімаючи в мене час за який би я міг витратити на заробіток і попопвнення економіки країни. Історія стара як світ, тупий народ - змія що жре свій хвіст.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук