На тендер з впровадження е-квитка у Львові подались шість компаній

У червні підпишуть договір з переможцем тендеру

12 лютого відкрили тендерні пропозиції від шести компаній, що хочуть впроваджувати е-квиток у Львові

У вівторок, 12 лютого, у ЛКП «Львівавтодор» розкрили пакети технічних пропозицій та оголосили назви компаній, що подали документи на тендер з впровадження е-квитка у Львова. До травня тендерний комітет вивчатиме подані документи і у червні підпише договір з компанією-переможцем.

Як повідомило «Гал-інфо», документи на участь у тендері подали такі компанії: Ridango AS (Естонія), консорціум чеської компанії Mikroelektronika і SoftServe зі Львова, JVCA Onur (Туреччина), Consortium BPC AG (Швейцарія), PPT Excelleng, Almaviva AEP SWARCO.

Компанію PPT Excelleng одразу усунули від участі в тендері через невідповідність поданої документації. Назва компанії, що впроваджуватиме е-квиток у Львові, стане відомою у червні 2019 року.

Як писав ZAXID.NET, у листопаді 2018 року ЄБРР оголосив тендер для вибору компанії, що впроваджуватиме е-квиток у Львові. Для впровадження електронної системи оплату проїзду потрібно буде закупити електронні квитки, зчитувачі з них на 1000 одиниць громадського транспорту (725 автобусів, 150 трамваїв, 125 тролейбусів), ручні засоби контролю, а також розробити веб-сайт та мобільні додатки.

Додамо, у липні 2017 року уже проводили тендер на опис ідей для е-квитка. Тоді, як пояснив ZAXID.NET заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, обирали найкраще технічне завдання, а вже зараз обиратимуть найкращі пропозиції саме по цьому завданні.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року «Львівавтодор» та ЄБРР підписали кредитний договір на впровадження е-квитка у Львові, а у квітні 2017 року Львівська міськрада ратифікувала цей договір.Позика ЄБРР складе 10 млн євро.

Також у Львові за допомогою онлайн-голосування обрали назву для е-квитка. Переможцем конкурсу стала назва «ЛеоКарт», а її автор отримав річний абонемент на всі види громадського транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук