На Тернопільщині 2011-й рік проголошено Роком Євгена Коновальця

14 квітня 20116756

У Тернопільській області 2011 рік проголошено Роком полковника Євгена Коновальця. За відповідне рішення проголосували 14 квітня депутати на сесії обласної ради.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської обласної ради, також прийнято рішення «Провести у краї заходи щодо вшанування сторіччя від дня народження полковника УПА, головного командира УПА, члена Проводу ОУН, члена головного військового штабу УПА Дмитра Клячківського (псевдо Клим Савур)».

Також депутати підтримали звернення колег Львівської обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України « Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», у якому обласні обранці наполягають на прискоренні ухвалення нової редакції закону про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні та гарантії їх соціального захисту.

Серед інших сесія підтримала рішення «Про клопотання Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 24 листопада 2010 року №05-16325/191 «Про перегляд меж зон радіоактивного забруднення» та «Про посилення уваги до використання державних символів у вищих, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах області».

Нагадаємо, на Львівщині 2011 рік теж проголошено Роком Євгена Коновальця. На заходи з його відзначення влада Львівщини передбачила 150 тис. грн.

Довiдка ZAXID.NET

Євген Коновалець (14 червня 1891, Зашків, Жовківський район, Львівська область — 23 травня 1938, Роттердам, Нідерланди) – полковник Армії УНР, командант УВО, голова Проводу Українських Націоналістів (з 1927).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук