На Тернопільщині хочуть побороти кризу, підтримуючи місцевих виробників

28 травня 20092621

Перший заступник голови Тернопільськлої ОДА Андрій Фліссак провів засідання робочої групи з питань мінімізації впливу фінансової кризи на соціально-економічні процеси. Учасники засідання, заслухавши та обговоривши інформацію щодо результатів проведеного аналізу моніторингу впливу фінансової кризи на соціально-економічні процеси в області прийняли низку рішень, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі ТернОДА.

Зокрема, виконавчому комітету Тернопільської міської ради, Кременецькій, Борщівській, Гусятинській, Збаразькій, Зборівській районним державним адміністраціям рекомендовано взяти на контроль стан зайнятості та дотримання законодавства про зайнятість населення, в першу чергу на промислових підприємствах та будівельних організаціях, у тому числі із сезонним режимом роботи.

Робоча група доручила районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради забезпечити в установленому порядку проведення сільськогосподарських ярмарок з метою реалізації продукції місцевих виробників.

Підволочиській, Чортківській, Збаразькій, Заліщицькій, Лановецькій РДА, виконавчому комітету Тернопільської міської ради вказано на потребу проаналізувати причини низького рівня оплати праці або неадекватних темпів зростання номінальної заробітної плати та формування фонду оплати праці як бази оподаткування податком із доходів фізичних осіб.

Робоча група рекомендувала місцевим органам влади, разом з керівниками підприємств в яких наявний борг із виплати заробітної плати, вивчити питання щодо заборгованості та вжити заходів з її ліквідації.

Також було заслухано інформацію про стан легкої промисловості області та шляхи подолання проблем даної галузі, що викликані кризовими явищами.

Головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації доручено вивчити питання забезпечення пластиковою тарою і упаковкою місцевих підприємств харчової промисловості, провести переговори з суб’єктами господарювання - виробниками м'яких меблів щодо використання пінополіуретану місцевого виробництва, опрацювати питання виведення на ринок України місцевої фармацевтичної продукції.

Учасники засідання обговорили звіт про вжиті Гусятинською та Заліщицькою райдержадміністраціями заходи щодо мінімізації негативного впливу фінансової кризи на соціально - економічні процеси, їх ефективність та виконання розпорядчих актів голови обласної державної адміністрації з даного питання.

Гусятинській райдержадміністрації рекомендовано взяти на контроль реалізацію інвестиційних проектів у сфері розвитку туристичної інфраструктури, Заліщицькій райдержадміністрації - у сфері розвитку аграрної інфраструктури.

Районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради доручено розробити дієві заходи щодо подолання кризових явищ та встановити чіткий контроль за їх виконанням, проводити моніторинг ефективності запроваджених заходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук