На трасі Львів-Тернопіль обмежено рух через ремонтні роботи

Сьогодні, 18 травня, дорожники розпочали поточний середній ремонт на автодорозі Н-02 Львів-Тернопіль в обхід міста Золочів. На ділянці шляху 68-72 км запроваджено реверсний рух.

Перед цим дорожники провели підготовчі роботи: на старій поверхні дороги щебенево-піщаною сумішшю засипали ями, завглибшки до 20 см. Опісля за допомогою фрези розпушили та вимішали старе покриття зі щебенем та піском, спрофілювали та вирівняли поверхню дороги, утрамбувавши катком для забезпечення безпечного проїзду, інформує прес-служба ЛОДА.

У такий спосіб застосування німецьких технологій на етапі підготовчих робіт дозволило використати для проведення ремонту старе дорожнє покриття.

Після завершення середнього дрібного ремонту заплановано відновити зношені верхні шари асфальтобетонних покриттів (зокрема з вирівнюванням поздовжнього і поперечного профілів).

Відповідно до умов договору між Службою автомобільних робіт у Львівській області та ТзОВ «Техно-Буд-Центр» ремонт вказаної ділянки дороги з урахування погодних умов і стабільного фінансування заплановано завершити наприкінці 2015 року.

Згідно з проектом постанови уряду на фінансування ремонтних робіт дороги Львів-Тернопіль в обхід м. Золочів у 2015 році передбачено виділити 12,2 млн грн. Попри те, що уряд постанову наразі не затвердив, роботи виконують відповідно до договору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук