На українсько-польському кордоні перевірять усі пункти пропуску

Усі пункти пропуску на українсько-польському кордоні перевірять на затримку в оформленні людей і транспорту.

Зокрема, спеціальна група Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, 16 червня розпочала службові перевірки із пункту пропуску Краковець-Корчова, де впродовж останніх кількох днів спостерігали великі черги, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Розпочаті перевірки – реакція на скарги людей, яким доводилося довго очікувати на оформлення документів з боку українських офіцерів на пункті пропуску Краковець-Корчова. Наступним, до слова, перевірять пункт пропуску Шегині-Медика.

За інформацією прикордонників, уже зараз можна констатувати той факт, що спецгруппа Західного регіонального управління ДПСУ таки виявила певні проблемні моменти та порушення, що спричиняли серйозні затримки у перетині громадянами українсько-польського кордону. 

Частково затримки в оформленні транспортних засобів пояснюють збільшенням навантаження на пункти пропуску у зв'язку із початком туристичного сезону та посиленням заходів безпеки. Проте, є й низка інших причин.

Про конкретні порушення прикордонників, які виявила спецгрупа, повідомлять після офіційного закінчення службової перевірки. Наразі винуватих обіцяють притягнути до відповідальності. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук