На Великдень до Львова приїдуть 150 студентів зі Сходу та Півдня

На Великдень до Львова приїдуть 150 студентів зі Сходу та Півдня
Студенти УКУ запрошують на Великдень до Львова

Під час великодніх свят студенти Українського католицького університету разом з волонтерами з інших молодіжних організацій прийматимуть молодь зі східних та південних областей України. Акція «Великдень разом» відбудеться у місті вже шостий рік поспіль.

Протягом трьох днів, з 29 квітня до 1 травня, 150 студентів будуть знайомитись з великодніми традиціями Галичини. В цьому їм допомагатиме Студентське братство УКУ. Програма акції «Великдень разом» передбачає екскурсії, майстер-класи з писанкарства, квест у Шевченківському гаю, святкові літургії у храмах різних конфесій та святкову трапезу. Учасників обрали з понад 230 охочих. Перевагу надавали соціально активним студентам, які після участі в акції зможуть продовжити соціальну та громадську роботу у себе вдома. 

«Формат акції змінювався протягом років, але мета залишалась однією – зміцнити зв’язки між студентством з різних областей України. Наші учасники приїдуть з Одеської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької , Луганської областей», - каже Северин Помірко, голова Студентського братства УКУ.

За словами Віри Тимків, екс-голови Студентського братства УКУ, цьогорічна акція є особливо важливою.

«Цього року така акція є дуже важливою, оскільки ми є у стані війни. І таке єднання Сходу і заходу є дуже необхідним», - каже Віра Тимків.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук