<

На виборах священики займатимуться агітацією, - громадський діяч

Христина Нога, 25 лютого 20127550
На виборах священики займатимуться агітацією, - громадський діяч
фото ТСН
Агітація (ілюстрація)

Церква може зіграти значну роль у цьогорічних виборах до Верховної Ради. Про це 24 лютого зазначив під час прес-конференції за підсумками Зборів громадськості Галичини щодо суспільно-політичної ситуації в Україні голова відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області Мирослав Герцик.

Мирослав Герцик вважає, що на ці вибори будуть іти три групи кандидатів – провладні, опозиційні, а також так звані самостійні, які потенційно є провладними, можуть пізніше стати «перебіжчиками».

За його словами, серед кандидатів цієї третьої категорії будуть люди, які матимуть велику підтримку церкви. М.Герцик прокоментував: «Це, чи не вперше, мені здається, цього року церква, окремі священики будуть впливати на вибір людей. І боюся, що цей вплив може бути негативний, тому що ті люди, які себе мислять у парламенті, вже зараз підкуповують церкву різними способами: не тільки будують церкви чи ремонтують, а власне там вже крутяться гроші, і серед пастви, так би мовити, вже створюється думка, що ця особа є добра».

Він додав: «Уже зараз відчувається ця тенденція, що коли хто багатий і може дати кошти буцімто на церкву, про них кажуть, що вони добрі і позитивні. І це викривлює їх образ в очах людей, які не дуже глибоко аналізують політичні події».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук