На Волині кандидати в нардепи почали агітацію без виборчих фондів

У 23-му виборчому окрузі у Волинській області троє кандидатів у народні депутати уже розпочали поширювати друковану агітаційну продукцію, хоча станом на кінець минулого тижня до ЦВК ще не надходило інформації про відкриття ними виборчих фондів. Про це повідомили у громадянській мережі «ОПОРА».

Спостерігачі «ОПОРИ» зафіксували у виборчому окрузі № 23 першу друковану агітаційну продукцію: білборди з зображенням кандидата від УКРОПу Ірини Констанкевич від УКРОПу; газети з інформаційними матеріалами про кандидата від ВО «Свобода» Олександра Пирожика та агітаційні листівки кандидата від Радикальної партії Сергія Були. Уся агітаційна продукція кандидатів містила інформацію про замовника, установу, що здійснила друк, тираж та відповідальну за друк особу, відповідно – оплачена з виборчих фондів кандидатів. Втім, інформації про відкриття кимось з них відповідних виборчих фондів до ЦВК не надходило.

Нічого про виборчі фонди кандидатів не знають і у окружній виборчій комісії. Зокрема, за словами голови ОВК Світлани Демчук (ВО «Батьківщина»), жоден з кандидатів не звертався до ОВК з відповідною інформацією.

Фото: Громадянська мережа «ОПОРА»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук