На Волині відбулися навчання бомбардувальної авіації

СуспільствоОлег Костюк, 15 вересня 201716290
Завдання виконували екіпажі бомбардувальної авіації по певних мішенях на зазначеному полігоні

У рамках стратегічних командно-штабних навчань, які тривають у всій країні, екіпажі бомбардувальної авіації відпрацьовували завдання на волинському авіаційному полігоні «Повурськ». Зокрема, виконання завдань льотчики відпрацьовували на Волині 14 вересня, інформує місцеве видання «Волинь Post».

«У рамках цих навчань практично всі бойові частини ПВС піднімали за повітряною тривогою для перевірки їхньої спроможності виконувати завдання за призначенням. Безпосередньо з авіаційних військових аеродромів завдання виконували екіпажі бомбардувальної авіації по певних мішенях на зазначеному полігоні», – розповів начальник прес-центру командування повітряних сил збройних сил України Роман Юрчило.

В рамках навчань проводили навчально-методичні збори з резервістами. Основну увагу присвячували питанням логістичного забезпечення, прийняття особового складу резерву тощо.

Під час стратегічно-командних навчань розгорнули групи інформаційного супроводу військового і цивільного співробітництва. Вони повідомляли місцеве населення про проведення заходів на території авіаційного полігону на Волині.

Як інформував ZAXID.NET, з 12-15 вересня в Україні триває низка командно-штабних навчань «Непохитна стійкість – 2017».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук