<

На вул. Курбаса у Львові показуватимуть вистави і хочуть поставити пам`ятник Вацлаву Гавелу

Головні новини за 24.06Оксана Лабойко, 24 червня 2015, 15:46 0

Вулиця Леся Курбаса у Львові стала пішохідною зоною. Там закінчили ремонт, висадили дерева і поставили лавочки.

Зроблена вулиця на одному рівні – без тротуарів та дороги. Старий асфальт замінили штучною бруківкою. А простір розділили на три функціональних зони.

«Одна зона в нас – це зона літніх майданчиків. Далі в нас є громадсько-притеатральна зона. Ми радилися з театралами, то вони просили, щоб вона була максимально вільною, без накопичення вуличних меблів. А далі в нас є невеличка парковка з виїздом на вул. Тиктора», – розповів один з авторів проекту реконструкції Олександр Шутюк.

Та міський голова вважає, що цій пішохідній зоні бракує родзинки. «В нас є ідея – збудувати у Львові пам'ятник Вацлаву Гавелу, але це є особливий пам'ятник. Такий пам'ятник вже є у Празі, в декількох інших містах. Це липа, навколо неї стоїть столик, а навколо столика – два крісла. Оскільки Гавел був драматургом, то ця вулиця чудово підійшла б для цього пам`ятника», – вважає міський голова Львова Андрій Садовий.

Та наразі це – задум, а от в Театрі імені Леся Курбаса вже мають конкретну ідею, як використати новоспечену пішохідну зону. Готують вуличну виставу про історію свого храму Мельпомени, яку покажуть у вересні.

«Таке шоу з візіями, різними співами. Можна використати як саму площу, так і будинок театру. Частина дійств може відбуватися на балконі, з віком. І це дуже класно, що ми тепер маємо такий простір», – розповів художній керівник Театру ім. Леся Курбаса Володимир Кучинський.

На реконструкцію ж вулиці Курбаса скинулись – міський бюджет та бізнесмени. Ремонт обійшовся в 500 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук