На вул. Шафарика у Львові вночі торгують алкоголем, – депутат

14 липня 201117992

Депутат Львівської міськради від фракції ВО «Свобода» звернувся 14 липня до міського голови Львова Андрія Садового, начальника Львівського міського управління ГУ МВС України Станіслава Броневицького із проханням демонтувати самовільно встановлені та встановлені з порушеннями малі архітектурні форми на вул. Шафарика, 14, де після 22:00 здійснюють продаж алкогольних напоїв.

«Під час проведення особистого прийому до мене звернувся жителі будинку, що знаходиться за адресою : м. Львів, вул. Шафарика, 14 із колективною заявою стосовно систематичного вчинення правопорушень суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю у малих архітектурних формах біля цього житлового будинку. Як стало відомо із слів заявників, зазначені особи неодноразово порушують тишу у громадських місцях, зокрема у нічний час, що є грубим порушенням норм ухвали Львівської міської ради від 28.01.2010 р. № 3166 «Про затвердження Правил дотримання тиші у громадських місцях на території м.Львова» та істотно погіршує житлові умови мешканців», – зазначає Іван Гринда.

Окрім цього, з його слів, за інформаціє заявників, «суб’єкти підриємницької діялності, які проводять торгівлю алкогольними напоями у зазначених малих архітектурних формах, вчиняють систематичні порушення норм рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 20.12.2010 р. № 1768 «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)», здійснюючи продаж алкогольних напоїв у нічний час».

Депутат відтак просить відреагувати на цю інформацію, притягнути відповідальності порушників, а також демонтувати МАФи, розміщені з порушеннями.

Нагадаємо, 24 вересня 2010 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями з 22:00 до 10:00 год. Згодом судовим рішенням цю заборону було скасовано, але 20 грудня 2010 року виконавчий комітет повторно прийняв рішення аналогічного змісту.

Як інформував ZAXID.NET, у Львові заборону нічної торгівлі алкоголем найчастіше порушують МАФи та невеличкі магазини.

Водночас, мер Львова не задоволений контролем продажу алкоголю вночі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук