На вулиці Олени Степанівни утворилось провалля

Утворилось провалля

Головні новини за 28 травняНовини Львова, 28 травня 2013, 22:41 403 0

Утворилось провалля ще наприкінці квітня і через дощі поступово збільшувалось. Сьогодні глибина ями сягає чотирьох метрів.

На вулиці Олени Степанівни - справжнє провалля. Все почалось з маленької, проте глибокої ямки. Минулого тижня, за словами мешканців, дощами вимило справжню прірву.

Скільки часу яма стояла не загородженою невідомо. Пані Галина зверталась і до ЛКП і до комунального відділу Залізничної адміністрації, так як виявилось ліквідовувати такі провалля не в їхній компетенції.

У Районній адміністрації кажуть, теж не мають потрібної техніки. А труба яка трісла і стала причиною обвалу - вже віджила своє.

Щоправда, райадімінстрація повідомила Водоканал лише минулої п’ятниці, коли яма стала ще небезпечнішою. За припущенням працівників служби каналізації її глибина - майже чотири метри. Сьогодні вони перекрили дорогу і почали все розкопувати вручну, щоб не пошкодити сусідньої мережі.

Якщо б сьогодні на Олени Степанівни не почали ремонту, то працівники Водоканалу кажуть, тут через дощ, за декілька днів яма стала б вдвічі більшою та глибшою.
    

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук