На вулиці Стрийській у Львові призупинили будівництво багатоповерхівок

Головні новини за 23.06Ольга Зеліско, 23 червня 2015, 19:12 3414 0

У Львові на вул. Стрийській, 95 забудовник зупинив будівництво, аби знайти компроміс з мешканцями. Зараз на цій ділянці нічого не роблять, лише обгородили територію парканом. Забудовник «Квіти Львова плюс» разом з проектантом презентували для мешканців та депутатів проект будівництва, за яким чотири багатоповерхівки побудують так, щоб найменше ушкодити дерева.

«План забудови, особливо технологічні рішення, передбачає мінімальну забудову. Ми не будемо копати котлованів, ми будемо бити палі. Це тихо, швидко і досить ефективно. Це дасть змогу нам уникнути земляних робіт і звести пошкодження дерев до мінімуму», – розповів забудовник Віталій Парфенюк.

Проект викликав жваве обговорення. Забудовник запевнив, що має всі необхідні документи на будівництво.

«Забудовник має зараз повний пакет документів. З юридичного боку, він має право будувати. Але забудовник на нараді сказав: я зупиняю будівництво, я зараз нічого не буду будувати. Він готує проект, умова мешканців була, щоб максимально зберегти зелені насадження», – пояснила ситуацію голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк.

«Ми домовились з мешканцями, що вони будуть присутні при тому, скільки дерев буде зрізано і така сама кількість, або більше навіть буде висаджена в тому місці, де покаже районна адміністрація», – запевнив забудовник Віталій Ломакович.

Мешканці готові йти на компроміс, єдина умова – зберегти дерева. Попри дебати міських депутатів, ця ділянка входить до житлової забудови. Товариство «Квіти Львова плюс» отримало всі дозвільні документи на будівництво житла.

«Є всі землевпорядні документи і, відповідно, є ухвали сесії. А також згідно з детальним планом були видані умови й обмеження на забудову цієї ділянки», – розповів директор міського департаменту містобудування Андрій Павлів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук